Založ si blog

Kiskove problémy sú výrazné

O závažnosti Kiskových problémov v pozícií hlavy štátu už dnes asi nikto nepochybuje. Andrej Kiska sa totižto po nejakom čase v prezidentskom úrade stal politikom zaťaženým minulosťou. A čo je na tom najväčší paradox, nie len politickou. Andrej Kiska, zdá sa, má dosť na rováši.

Jeho kauzy začali už tesne pred voľbami, kedy nedokázal prakticky nijako reagovať na obvinenia zo zneužívania Dobrého Anjela na politické účely. Na môj vkus sa dostatočne nevyjadril ani k tvrdeniu, že má na neho zásadný vplyv scientologická sekta.

Vyjadroval sa a vyjadruje sa ale k iným veciam. Poúča politikov, snaží sa im radiť, múdruje o obrane, korupcii, zdravotníctve, školstve… ako keby bol odborníkom na všetko.

Zdá sa však, že Kiska nie je odborníkom na daňové podvody, z ktorých je usvedčený. Práve tieto daňové podvody mu pravdepodobne zlomili politický väz. Jeho podpora od tejto kauzy kontinuálne klesá a preto sa jeho spriatelené prieskumné agentúry ani len neodvážia uverejniť nejaké konkrétne čísla týkajúce sa jeho osoby ako možnej súčasti najbližších prezidentských volieb.

A to ani nehovorím o snahe o protiústavné kroky, alebo o zneužívaní utrpenia druhých pre svoju vlastnú politickú kampaň – urobil tak napríklad v prípade pani Remiášovej, ktorú úplne „nezištne“ objal a ešte väčšou náhodou stál 2,5 metra od nich člen jeho tímu, ktorý ich kameroval a hneď to zavesil na sociálne siete.

Najnovšie sa jeho médiami ako Denník N, alebo SME, šíri informácia, že si nasledujúcu kandidatúru nechá ujsť a že už nechce byť prezidentom. Bohvie prečo. Buď to len hrá na voliča, aby potom mohol tvrdiť, že ho „ľudia presvedčili“, alebo má za ušami oveľa viac a spomenuté daňové podvody nie sú ani zďaleka celým jeho príbehom.

Pravda o pozadí protestov 

16.03.2018

Organizátori pochodov Juraj Šeliga (spolupracovník KDH) a Karolína Farská (spolupracovníčka Martina Poliačika z Progresívneho Slovenska, predtým SaS) sa včera definitívne usvedčili, že protesty viac »

Organizátori pochodov za slušné Slovensko a ich špinavé ciele

15.03.2018

Pochody za slušné Slovensko nie sú ničím viac ako snahou tzv. triumvirátu sorosovskej mocimanipulovať s názormi ľudí na Slovensku, najmä tých mladých. Tento triumvirát tvoria neziskovky, viac »

Ján Kuciak má odrazu veľa falošných priateľov

14.03.2018

Prečo sa teraz všetci hrajú, ako oplakávajú Jána Kuciaka a jeho partnerku, keď po ňom po odchode z redakcie aktuality.sk ani pes neštekol? Odrazu sa viacerí tvária ako by boli jeho najlepší viac »

Robert Mugabe

Prvé voľby po páde Mugabeho prebehnú v Zimbabwe v júli

18.03.2018 21:21

Presný termín volieb zatiaľ nebol stanovený.

putin, vladimir putin,

Kto je Vladimir Putin? Profil znovuzvoleného prezidenta Ruska

18.03.2018 20:52

Úradujúci ruský prezident Vladimir Putin podľa očakávaní jasne zvíťazil v nedeľňajších voľbách hlavy štátu.

Puigdemont

Puigdemont: V prípade Katalánska by sa mohol uplatniť aj švajčiarsky model

18.03.2018 19:33

"Je nezávislosť jedinou možnosťou? V žiadnom prípade, sú samozrejme aj ďalšie, a medzi nimi je švajčiarsky model zrejme najefektívnejší a najatraktívnejší," povedal v nedeľu Puigdemont.

Poľsko, protesty

Ženy v Poľsku protestujú proti plánovanému sprísneniu interrupčných zákonov

18.03.2018 19:30

Reagovali tak na vyhlásenie, v ktorom cirkev vyzvala zákonodarcov na úplný zákaz potratov.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 100
Celková čítanosť: 388061x
Priemerná čítanosť článkov: 3881x

Autor blogu

Kategórie