Založ si blog

Kiskove problémy sú výrazné

O závažnosti Kiskových problémov v pozícií hlavy štátu už dnes asi nikto nepochybuje. Andrej Kiska sa totižto po nejakom čase v prezidentskom úrade stal politikom zaťaženým minulosťou. A čo je na tom najväčší paradox, nie len politickou. Andrej Kiska, zdá sa, má dosť na rováši.

Jeho kauzy začali už tesne pred voľbami, kedy nedokázal prakticky nijako reagovať na obvinenia zo zneužívania Dobrého Anjela na politické účely. Na môj vkus sa dostatočne nevyjadril ani k tvrdeniu, že má na neho zásadný vplyv scientologická sekta.

Vyjadroval sa a vyjadruje sa ale k iným veciam. Poúča politikov, snaží sa im radiť, múdruje o obrane, korupcii, zdravotníctve, školstve… ako keby bol odborníkom na všetko.

Zdá sa však, že Kiska nie je odborníkom na daňové podvody, z ktorých je usvedčený. Práve tieto daňové podvody mu pravdepodobne zlomili politický väz. Jeho podpora od tejto kauzy kontinuálne klesá a preto sa jeho spriatelené prieskumné agentúry ani len neodvážia uverejniť nejaké konkrétne čísla týkajúce sa jeho osoby ako možnej súčasti najbližších prezidentských volieb.

A to ani nehovorím o snahe o protiústavné kroky, alebo o zneužívaní utrpenia druhých pre svoju vlastnú politickú kampaň – urobil tak napríklad v prípade pani Remiášovej, ktorú úplne „nezištne“ objal a ešte väčšou náhodou stál 2,5 metra od nich člen jeho tímu, ktorý ich kameroval a hneď to zavesil na sociálne siete.

Najnovšie sa jeho médiami ako Denník N, alebo SME, šíri informácia, že si nasledujúcu kandidatúru nechá ujsť a že už nechce byť prezidentom. Bohvie prečo. Buď to len hrá na voliča, aby potom mohol tvrdiť, že ho „ľudia presvedčili“, alebo má za ušami oveľa viac a spomenuté daňové podvody nie sú ani zďaleka celým jeho príbehom.

Farmári zneužití na politické ciele

20.06.2018

Organizátori farmárskych protestov majú prepojenia na opozíciu a to cez jej novinárov! Spolitizované farmárske protesty včera pocítila aj Bratislava, ktorej obyvatelia mali včera možnosť pozerať viac »

Spolitizované farmárske protesty

19.06.2018

Avizované farmárske protesty sú prejavom nespokojnosti menšej a minoritnej časti farmárov s tým, ako sa prerozdeľujú dotácie im určené a to vraj v prvom rade na východe Slovenska. Nemôžeme viac »

Kiskove podvody v Tatrách

06.06.2018

Určite ste počuli o údajných podvodoch prezidenta Andreja Kisku v tatranskej obci Veľký Slavkov – veľké sklamanie, čo? Jeho podvody v Tatrách sa ale nemusia končiť týmto. Tesne po návrate viac »

Michalovce, nemocnica

Vysúťažil Drucker predražené postele?

21.06.2018 17:27

Nemocničné lôžka majú byť predražené. Upozornila na to Slavěna Vorobelová predsedníčka strany Národná koalícia. Podľa nej môže ísť o predraženie až o 7 mil. eur.

Nemocnica, Trenčín

V nemocnici v Trenčíne hospitalizovali takmer 30 ľudí so salmonelózou

21.06.2018 17:06

Nakaziť sa mali v sobotu (16. 6.) na svadbe v ilavskej mestskej časti Klobušice.

diaľnica, D3, Žilina

Úsek D3 Čadca-Svrčinovec má byť hotový načas

21.06.2018 16:34

Postup prác na úseku diaľnice D3 Čadca, Bukov – Svrčinovec komplikujú spory s rodinou odmietajúcou sa vysťahovať z vyvlastnených nehnuteľností.

SR NRSR 28.schôdza zasadnutie BAX

SaS: Ministerka Matečná nesie časť zodpovednosti za zničené životy farmárov

21.06.2018 16:18

Podľa Lucie Ďuriš Nicholsonovej je Matečná zodpovedná za taký chod Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka, ktorý umožňuje podvody s agrodotáciami.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 471501x
Priemerná čítanosť článkov: 3996x

Autor blogu

Kategórie