Založ si blog

Kiskove problémy sú výrazné

O závažnosti Kiskových problémov v pozícií hlavy štátu už dnes asi nikto nepochybuje. Andrej Kiska sa totižto po nejakom čase v prezidentskom úrade stal politikom zaťaženým minulosťou. A čo je na tom najväčší paradox, nie len politickou. Andrej Kiska, zdá sa, má dosť na rováši.

Jeho kauzy začali už tesne pred voľbami, kedy nedokázal prakticky nijako reagovať na obvinenia zo zneužívania Dobrého Anjela na politické účely. Na môj vkus sa dostatočne nevyjadril ani k tvrdeniu, že má na neho zásadný vplyv scientologická sekta.

Vyjadroval sa a vyjadruje sa ale k iným veciam. Poúča politikov, snaží sa im radiť, múdruje o obrane, korupcii, zdravotníctve, školstve… ako keby bol odborníkom na všetko.

Zdá sa však, že Kiska nie je odborníkom na daňové podvody, z ktorých je usvedčený. Práve tieto daňové podvody mu pravdepodobne zlomili politický väz. Jeho podpora od tejto kauzy kontinuálne klesá a preto sa jeho spriatelené prieskumné agentúry ani len neodvážia uverejniť nejaké konkrétne čísla týkajúce sa jeho osoby ako možnej súčasti najbližších prezidentských volieb.

A to ani nehovorím o snahe o protiústavné kroky, alebo o zneužívaní utrpenia druhých pre svoju vlastnú politickú kampaň – urobil tak napríklad v prípade pani Remiášovej, ktorú úplne „nezištne“ objal a ešte väčšou náhodou stál 2,5 metra od nich člen jeho tímu, ktorý ich kameroval a hneď to zavesil na sociálne siete.

Najnovšie sa jeho médiami ako Denník N, alebo SME, šíri informácia, že si nasledujúcu kandidatúru nechá ujsť a že už nechce byť prezidentom. Bohvie prečo. Buď to len hrá na voliča, aby potom mohol tvrdiť, že ho „ľudia presvedčili“, alebo má za ušami oveľa viac a spomenuté daňové podvody nie sú ani zďaleka celým jeho príbehom.

Tak bude Hoľko odvolaný, alebo nie? Kauza systému na záznam činnosti operátorov smeruje k nemu.

11.09.2018

Opozícia prednedávnom na tlačovke Ľubomíra Galka požadovala vyvodenie zodpovednosti voči Jánovi Hoľkovi, generálnemu tajomníkovi ministerstva obrany (nominant SNS), ktorý mal mať blízko k viac »

Politický festival Pohoda je podporovaný Európskou komisiou

17.07.2018

Čo týmto Komisia sleduje? Na jednej strane Komisia od svojich komisárov vyžaduje, aby mali v sebe čo najviac nestrannosti a to najmä v zmysle nechávania svojej štátnej a politickej príslušnosti viac »

Hlavný organizátor Pohody Michal Kaščák má dve xenofóbne piesne

12.07.2018

Organizátor „slniečkárskeho“ festivalu Pohoda, Michal Kaščák, nie je až tak multi-kulti založený typ osobnosti. V minulosti totižto nahral dve skladby, ktoré majú jasný xenofóbny a nebojíme viac »

sója - strukoviny

USA počas leta ovládli dovoz sóje do Európy

20.09.2018 22:00

Spojené štáty sa stali hlavným dodávateľom sóje do Európy, pričom dosiahli 52-percentný podiel v porovnaní s vlaňajšími 25 percentami.

Gibraltár

Španielsko chce do októbra dosiahnuť dohodu s Britániou ohľadom Gibraltáru

20.09.2018 21:58

Gibraltár, zámorské teritórium Británie na južnom cípe Pyrenejského polostrova, opustí EÚ spoločne s Britániou budúci rok 29. marca.

Ukrajina, Doneck

Pušilin ohlásil kandidatúru na post lídra Doneckej ľudovej republiky

20.09.2018 21:22

Od novembra 2014 slúži ako vyslanec DĽR na rokovaniach Trilaterálnej kontaktnej skupiny o Ukrajine v bieloruskej metropole Minsk.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 540919x
Priemerná čítanosť článkov: 4293x

Autor blogu

Kategórie