Založ si blog

Prezident Kiska mlčí, lebo mu je prednejšia lyžovačka

Vražda novinára, spory v koalícii, policajný prezident, minister vnútra a premiér snáď ani nespávajú a aj tak na nich niektoré skupiny v spoločnosti doslova nakladajú. A čo robí hrdina týchto skupín? Lyžuje sa. Tak spája ľudí na Slovensku? To je ten dobrý anjel a najlepší prezident?

Liberálna kaviareň a kiskomédiá tu už pomaly začali teoretizovať o tom, že náš najlepší pán prezident sa cíti byť v nebezpečí a preto sa ukryl niekde, kde na neho zlá talianska mafia nebude môcť dosiahnuť. Ľudia, bol by som aj vulgárnejší, ale nemôžem. Zbláznili ste sa? To nikomu nevadí, že na Slovensku sa odohráva jedna z najzávažnejších káuz novodobej histórie a prezidentovi je zjavne prednejšia dovolenka? V akej krajine je toto normálne? Potvrdzuje to domnienku, že tento prezident má radšej svoju druhú vlasť – júesej.

Ľudia, ktorí iných s inými názormi označujú za ovce, sa sami správajú ako ovce. Ste úplne nekritickí. Ak by v tomto momente nebol na Slovensku premiér a nekomunikoval by, vychádzali by o tom články, mladí ľudia by o tom písali na sociálnych sieťach a doslova by premiéra ničili. Ako to, že tí, čo sú tak strašne nezávislí a neovplyvňovaní, teraz mlčia?

Hlavne, že sú už všetci poprihlasovaní na protirežimné pochody, ale nemajú ani gule na to, aby napísali, že prezident má byť na Slovensku. Ako keby ani neexistoval.

Kritika žiadna, práve naopak. Na sociálnych sieťach vznikajú skupiny a udalosti vyzývajúce prezidenta k tomu, „aby nás v tom nenechával“. Je snáď on nejaký boh, spasiteľ? Celé to vnímam len ako jeho reklamu. Po nejakom čase sa tu objaví ako veľký anjel a ochranca a tieto nekriticky zmýšľajúce osoby sa z neho pôjdu rozpustiť.

Hanba národa títo ľudia. Je veľmi zlé, že bol zavraždený novinár, no ešte horšie je, že mladí ľudia, moji rovesníci, skáču na lep politikom, ktorí sa z toho snažia vytĺcť politický kapitál. Kedy si už konečne uvedomíte, že to vy podliehate propagande? Nie malej, nie národnej, ale medzinárodnej! Spamätajte sa, správate sa ako keby ste boli Kiskove stádo, pri tom mnohí ani len nie ste jeho voličmi!

Farmári zneužití na politické ciele

20.06.2018

Organizátori farmárskych protestov majú prepojenia na opozíciu a to cez jej novinárov! Spolitizované farmárske protesty včera pocítila aj Bratislava, ktorej obyvatelia mali včera možnosť pozerať viac »

Spolitizované farmárske protesty

19.06.2018

Avizované farmárske protesty sú prejavom nespokojnosti menšej a minoritnej časti farmárov s tým, ako sa prerozdeľujú dotácie im určené a to vraj v prvom rade na východe Slovenska. Nemôžeme viac »

Kiskove podvody v Tatrách

06.06.2018

Určite ste počuli o údajných podvodoch prezidenta Andreja Kisku v tatranskej obci Veľký Slavkov – veľké sklamanie, čo? Jeho podvody v Tatrách sa ale nemusia končiť týmto. Tesne po návrate viac »

Michalovce, nemocnica

Vysúťažil Drucker predražené postele?

21.06.2018 17:27

Nemocničné lôžka majú byť predražené. Upozornila na to Slavěna Vorobelová predsedníčka strany Národná koalícia. Podľa nej môže ísť o predraženie až o 7 mil. eur.

Nemocnica, Trenčín

V nemocnici v Trenčíne hospitalizovali takmer 30 ľudí so salmonelózou

21.06.2018 17:06

Nakaziť sa mali v sobotu (16. 6.) na svadbe v ilavskej mestskej časti Klobušice.

diaľnica, D3, Žilina

Úsek D3 Čadca-Svrčinovec má byť hotový načas

21.06.2018 16:34

Postup prác na úseku diaľnice D3 Čadca, Bukov – Svrčinovec komplikujú spory s rodinou odmietajúcou sa vysťahovať z vyvlastnených nehnuteľností.

SR NRSR 28.schôdza zasadnutie BAX

SaS: Ministerka Matečná nesie časť zodpovednosti za zničené životy farmárov

21.06.2018 16:18

Podľa Lucie Ďuriš Nicholsonovej je Matečná zodpovedná za taký chod Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka, ktorý umožňuje podvody s agrodotáciami.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 471505x
Priemerná čítanosť článkov: 3996x

Autor blogu

Kategórie