Založ si blog

Prezident Kiska mlčí, lebo mu je prednejšia lyžovačka

Vražda novinára, spory v koalícii, policajný prezident, minister vnútra a premiér snáď ani nespávajú a aj tak na nich niektoré skupiny v spoločnosti doslova nakladajú. A čo robí hrdina týchto skupín? Lyžuje sa. Tak spája ľudí na Slovensku? To je ten dobrý anjel a najlepší prezident?

Liberálna kaviareň a kiskomédiá tu už pomaly začali teoretizovať o tom, že náš najlepší pán prezident sa cíti byť v nebezpečí a preto sa ukryl niekde, kde na neho zlá talianska mafia nebude môcť dosiahnuť. Ľudia, bol by som aj vulgárnejší, ale nemôžem. Zbláznili ste sa? To nikomu nevadí, že na Slovensku sa odohráva jedna z najzávažnejších káuz novodobej histórie a prezidentovi je zjavne prednejšia dovolenka? V akej krajine je toto normálne? Potvrdzuje to domnienku, že tento prezident má radšej svoju druhú vlasť – júesej.

Ľudia, ktorí iných s inými názormi označujú za ovce, sa sami správajú ako ovce. Ste úplne nekritickí. Ak by v tomto momente nebol na Slovensku premiér a nekomunikoval by, vychádzali by o tom články, mladí ľudia by o tom písali na sociálnych sieťach a doslova by premiéra ničili. Ako to, že tí, čo sú tak strašne nezávislí a neovplyvňovaní, teraz mlčia?

Hlavne, že sú už všetci poprihlasovaní na protirežimné pochody, ale nemajú ani gule na to, aby napísali, že prezident má byť na Slovensku. Ako keby ani neexistoval.

Kritika žiadna, práve naopak. Na sociálnych sieťach vznikajú skupiny a udalosti vyzývajúce prezidenta k tomu, „aby nás v tom nenechával“. Je snáď on nejaký boh, spasiteľ? Celé to vnímam len ako jeho reklamu. Po nejakom čase sa tu objaví ako veľký anjel a ochranca a tieto nekriticky zmýšľajúce osoby sa z neho pôjdu rozpustiť.

Hanba národa títo ľudia. Je veľmi zlé, že bol zavraždený novinár, no ešte horšie je, že mladí ľudia, moji rovesníci, skáču na lep politikom, ktorí sa z toho snažia vytĺcť politický kapitál. Kedy si už konečne uvedomíte, že to vy podliehate propagande? Nie malej, nie národnej, ale medzinárodnej! Spamätajte sa, správate sa ako keby ste boli Kiskove stádo, pri tom mnohí ani len nie ste jeho voličmi!

Pravda o pozadí protestov 

16.03.2018

Organizátori pochodov Juraj Šeliga (spolupracovník KDH) a Karolína Farská (spolupracovníčka Martina Poliačika z Progresívneho Slovenska, predtým SaS) sa včera definitívne usvedčili, že protesty viac »

Organizátori pochodov za slušné Slovensko a ich špinavé ciele

15.03.2018

Pochody za slušné Slovensko nie sú ničím viac ako snahou tzv. triumvirátu sorosovskej mocimanipulovať s názormi ľudí na Slovensku, najmä tých mladých. Tento triumvirát tvoria neziskovky, viac »

Ján Kuciak má odrazu veľa falošných priateľov

14.03.2018

Prečo sa teraz všetci hrajú, ako oplakávajú Jána Kuciaka a jeho partnerku, keď po ňom po odchode z redakcie aktuality.sk ani pes neštekol? Odrazu sa viacerí tvária ako by boli jeho najlepší viac »

Robert Mugabe

Prvé voľby po páde Mugabeho prebehnú v Zimbabwe v júli

18.03.2018 21:21

Presný termín volieb zatiaľ nebol stanovený.

putin, vladimir putin,

Kto je Vladimir Putin? Profil znovuzvoleného prezidenta Ruska

18.03.2018 20:52

Úradujúci ruský prezident Vladimir Putin podľa očakávaní jasne zvíťazil v nedeľňajších voľbách hlavy štátu.

Puigdemont

Puigdemont: V prípade Katalánska by sa mohol uplatniť aj švajčiarsky model

18.03.2018 19:33

"Je nezávislosť jedinou možnosťou? V žiadnom prípade, sú samozrejme aj ďalšie, a medzi nimi je švajčiarsky model zrejme najefektívnejší a najatraktívnejší," povedal v nedeľu Puigdemont.

Poľsko, protesty

Ženy v Poľsku protestujú proti plánovanému sprísneniu interrupčných zákonov

18.03.2018 19:30

Reagovali tak na vyhlásenie, v ktorom cirkev vyzvala zákonodarcov na úplný zákaz potratov.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 100
Celková čítanosť: 388064x
Priemerná čítanosť článkov: 3881x

Autor blogu

Kategórie