Založ si blog

Prezident Kiska mlčí, lebo mu je prednejšia lyžovačka

Vražda novinára, spory v koalícii, policajný prezident, minister vnútra a premiér snáď ani nespávajú a aj tak na nich niektoré skupiny v spoločnosti doslova nakladajú. A čo robí hrdina týchto skupín? Lyžuje sa. Tak spája ľudí na Slovensku? To je ten dobrý anjel a najlepší prezident?

Liberálna kaviareň a kiskomédiá tu už pomaly začali teoretizovať o tom, že náš najlepší pán prezident sa cíti byť v nebezpečí a preto sa ukryl niekde, kde na neho zlá talianska mafia nebude môcť dosiahnuť. Ľudia, bol by som aj vulgárnejší, ale nemôžem. Zbláznili ste sa? To nikomu nevadí, že na Slovensku sa odohráva jedna z najzávažnejších káuz novodobej histórie a prezidentovi je zjavne prednejšia dovolenka? V akej krajine je toto normálne? Potvrdzuje to domnienku, že tento prezident má radšej svoju druhú vlasť – júesej.

Ľudia, ktorí iných s inými názormi označujú za ovce, sa sami správajú ako ovce. Ste úplne nekritickí. Ak by v tomto momente nebol na Slovensku premiér a nekomunikoval by, vychádzali by o tom články, mladí ľudia by o tom písali na sociálnych sieťach a doslova by premiéra ničili. Ako to, že tí, čo sú tak strašne nezávislí a neovplyvňovaní, teraz mlčia?

Hlavne, že sú už všetci poprihlasovaní na protirežimné pochody, ale nemajú ani gule na to, aby napísali, že prezident má byť na Slovensku. Ako keby ani neexistoval.

Kritika žiadna, práve naopak. Na sociálnych sieťach vznikajú skupiny a udalosti vyzývajúce prezidenta k tomu, „aby nás v tom nenechával“. Je snáď on nejaký boh, spasiteľ? Celé to vnímam len ako jeho reklamu. Po nejakom čase sa tu objaví ako veľký anjel a ochranca a tieto nekriticky zmýšľajúce osoby sa z neho pôjdu rozpustiť.

Hanba národa títo ľudia. Je veľmi zlé, že bol zavraždený novinár, no ešte horšie je, že mladí ľudia, moji rovesníci, skáču na lep politikom, ktorí sa z toho snažia vytĺcť politický kapitál. Kedy si už konečne uvedomíte, že to vy podliehate propagande? Nie malej, nie národnej, ale medzinárodnej! Spamätajte sa, správate sa ako keby ste boli Kiskove stádo, pri tom mnohí ani len nie ste jeho voličmi!

Tak bude Hoľko odvolaný, alebo nie? Kauza systému na záznam činnosti operátorov smeruje k nemu.

11.09.2018

Opozícia prednedávnom na tlačovke Ľubomíra Galka požadovala vyvodenie zodpovednosti voči Jánovi Hoľkovi, generálnemu tajomníkovi ministerstva obrany (nominant SNS), ktorý mal mať blízko k viac »

Politický festival Pohoda je podporovaný Európskou komisiou

17.07.2018

Čo týmto Komisia sleduje? Na jednej strane Komisia od svojich komisárov vyžaduje, aby mali v sebe čo najviac nestrannosti a to najmä v zmysle nechávania svojej štátnej a politickej príslušnosti viac »

Hlavný organizátor Pohody Michal Kaščák má dve xenofóbne piesne

12.07.2018

Organizátor „slniečkárskeho“ festivalu Pohoda, Michal Kaščák, nie je až tak multi-kulti založený typ osobnosti. V minulosti totižto nahral dve skladby, ktoré majú jasný xenofóbny a nebojíme viac »

sója - strukoviny

USA počas leta ovládli dovoz sóje do Európy

20.09.2018 22:00

Spojené štáty sa stali hlavným dodávateľom sóje do Európy, pričom dosiahli 52-percentný podiel v porovnaní s vlaňajšími 25 percentami.

Gibraltár

Španielsko chce do októbra dosiahnuť dohodu s Britániou ohľadom Gibraltáru

20.09.2018 21:58

Gibraltár, zámorské teritórium Británie na južnom cípe Pyrenejského polostrova, opustí EÚ spoločne s Britániou budúci rok 29. marca.

Ukrajina, Doneck

Pušilin ohlásil kandidatúru na post lídra Doneckej ľudovej republiky

20.09.2018 21:22

Od novembra 2014 slúži ako vyslanec DĽR na rokovaniach Trilaterálnej kontaktnej skupiny o Ukrajine v bieloruskej metropole Minsk.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 540880x
Priemerná čítanosť článkov: 4293x

Autor blogu

Kategórie