Založ si blog

Fico, Soros, konšpirácia?

Kto je dnes ovcou?

Pýtam sa to celkom oprávnene, keďže ani jeden zo zväčša mladých ľudí nedokázal, že uplatňuje svoj vlastný názor, nech už by to bolo v akejkoľvek forme. Na Slovensku sa zistili celkom zásadné veci, stala sa vražda, ktorá sa stať nemala, no aj napriek tomu nie je radikalizácia tou správnou odpoveďou.

Okrem toho, nikto z nás predsa nevie, ako to v skutočnosti bolo. Alternatívne vysvetlenie o Sorosovi je tým pádom rovnako nepotvrdené, ako je aj vysvetlenie pomocou talianskej mafie, poprípade cez vládnu stranu Smer. Prečo teda ľudia majú pocit, že presne vedia kto, čo, kedy a ako spáchal? Toto je správanie sa ovce, dámy a páni, najmä teda Kiskove žabky demokratky. Akým právom tvrdíte niečo o pravde, keď žiadnu nepoznáte?

Ďalej by som si chcel predstaviť situáciu, kedy by premiér Fico ešte 3 dni po vražde lyžoval v Rakúsku. Veď by ste ho rozdrvili – médiá, žabky demokratky, celá táto vaša liberálna squadra. A to ani nehovorím o tom, keby sa stretol s nejakým multimiliardárom.

A tým sa dostávame k Sorosovi. Tvrdiť, že priamo on si objednal vraždu, by bolo určite od veci – avšak takto to premiér nepovedal. Mocenské hry by tu však mohli byť, prečo nie? Ak by niekoho nenahnevalo premiérove tvrdenie, nestrhla by sa voči nemu taká organizovaná vlna odporu, nemyslíte? Takže podozrenie je, prečo by malo byť konšpiračné? A ak aj je, tak zatiaľ je rovnako konšpiračné ako všetky ostatné verzie.

V neposlednom rade: prečo by sa premiér nemohol opýtať prezidenta, že o čom sa s týmto multimiliardárom bavil? Dokonca aj bez ohľadu na udalosti posledných dní by takáto otázka nebola zlá. Prezident je ústavný činiteľ, pravidelne informovaný o rôznych spravodajských informáciách. To, že sa so Sorosom stretol, je overená informácia z jeho kancelárie, preto sa tejto téme rád vyhýba. No a vzhľadom na to, že čo vie a aké má postavenie, majú ľudia jednoznačne právo vedieť, že o čom sa s takýmto človekom bavil. Veď ak to bola nevinná konverzácia, nech to povie.

A opäť. Každému z tejto skupiny z protikorupčných pochodov vadilo, že majú na premiéra vplyv oligarchovia. Multimiliardár je oligarcha, dokonca v celosvetovom meradle. Prečo teda nejdú protestovať pred prezidentský palác? Ja si pamätám, že napríklad Gorila ešte pred palác chodila, viete prečo? Lebo v ňom ešte nesedel miláčik, ktorému je všetko odpustené.

Farmári zneužití na politické ciele

20.06.2018

Organizátori farmárskych protestov majú prepojenia na opozíciu a to cez jej novinárov! Spolitizované farmárske protesty včera pocítila aj Bratislava, ktorej obyvatelia mali včera možnosť pozerať viac »

Spolitizované farmárske protesty

19.06.2018

Avizované farmárske protesty sú prejavom nespokojnosti menšej a minoritnej časti farmárov s tým, ako sa prerozdeľujú dotácie im určené a to vraj v prvom rade na východe Slovenska. Nemôžeme viac »

Kiskove podvody v Tatrách

06.06.2018

Určite ste počuli o údajných podvodoch prezidenta Andreja Kisku v tatranskej obci Veľký Slavkov – veľké sklamanie, čo? Jeho podvody v Tatrách sa ale nemusia končiť týmto. Tesne po návrate viac »

Michalovce, nemocnica

Vysúťažil Drucker predražené postele?

21.06.2018 17:27

Nemocničné lôžka majú byť predražené. Upozornila na to Slavěna Vorobelová predsedníčka strany Národná koalícia. Podľa nej môže ísť o predraženie až o 7 mil. eur.

Nemocnica, Trenčín

V nemocnici v Trenčíne hospitalizovali takmer 30 ľudí so salmonelózou

21.06.2018 17:06

Nakaziť sa mali v sobotu (16. 6.) na svadbe v ilavskej mestskej časti Klobušice.

diaľnica, D3, Žilina

Úsek D3 Čadca-Svrčinovec má byť hotový načas

21.06.2018 16:34

Postup prác na úseku diaľnice D3 Čadca, Bukov – Svrčinovec komplikujú spory s rodinou odmietajúcou sa vysťahovať z vyvlastnených nehnuteľností.

SR NRSR 28.schôdza zasadnutie BAX

SaS: Ministerka Matečná nesie časť zodpovednosti za zničené životy farmárov

21.06.2018 16:18

Podľa Lucie Ďuriš Nicholsonovej je Matečná zodpovedná za taký chod Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka, ktorý umožňuje podvody s agrodotáciami.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 471504x
Priemerná čítanosť článkov: 3996x

Autor blogu

Kategórie