Založ si blog

Kiskove prepojenie na Sorosa je reálne, je to nepriestrelný fakt

V prvom dnešnom blogu som písal o tom, že prepojenie prezidenta Kisku na multimiliardára Sorosa musí prezident vysvetliť. Rovnako tak ich stretnutie počas jeho oficiálnej cesty v USA. Samozrejme, mimo program. Dobré vzťahy medzi ľuďmi v tejto skupinke dokazuje aj fakt, že dcéra bývalého prezidenta Open Society Foundation, je dnes ženou Kiskovho syna. Tak poďme do toho kiskovoliči, ak sa chcete hrať na prepojenia, čítajte.

 

Rudolf Chmel, politik, bývalý minister kultúry a podpredseda vlády v pravicových vládach – v Dzurindovej ako minister, v Radičovej ako podpredseda vlády. Pokiaľ niekto hovorí o konšpirácii, ako mi potom vysvetlí, že Rudolf Chmel v rokoch 1993-2000 bol prezidentom Sorosovej nadácie Open Society Foundation? Na nadáciu nezanevrel dodnes, od roku 2000 je totižto členom jej Rady starších. Chmel mal naviac počas privatizácie vysokú pozíciu v strane ANO, ktorej predstavitelia sa vo veľkom spomínajú v kauze Gorila.

Na Kisku je napojený celkom jasne. Chmelova dcéra je totižto manželkou Kiskovho syna – Kiskova nevesta – alebo, Chmel je Kiskov svat. O čom sa tu teda bavíme? Keby existovalo takéto prepojenie na premiéra, Matovič by k tomu už organizoval pochod, prečo sa teraz mlčí, milé médiá? Zámerne?

V tomto kontexte už premiérové slová dokonca dávajú zmysel. Ako pri takýchto jasných faktoch môžeme vylúčiť, že prezident nie je ovplyvnený zo zahraničia? Ako môžeme veriť, že jeho stretnutie s multimiliardárom bolo nevinné? Ako môžeme veriť, že mu prejav písala jeho kancelária? Nikto netvrdí, že ho musel písať priamo Soros, ale existuje predsa veľa „jeho ľudí“, ktorí Kisku mohli aspoň „správne“ nasmerovať.

V neposlednom rade sú zarážajúce Šimečkove tvrdenia, ktoré povedal v momente, kedy ani netušil, že ho niekto točí. Tento človek bol Kiskom 1.1. tohto roku vyznamenaný. Vo svojej odpovedi na otázku týkajúcu sa jeho vzťahu so Sorosom odpovedal, že ho považuje za veľmi dobrého priateľa. Naviac podotkol, že Soros sa prostredníctvom svojich nadácii snaží podporovať liberálnu demokraciu – inak povedané, ovplyvňuje svet. No a čo ma zarazilo úplne najviac? Soros mal vraj výrazne dopomôcť k zosadeniu Mečiara.

Prečo by sa teda nemohol snažiť o zosadenie Fica? Prečo to je podľa liberálov z mesta konšpirácia? Všetko to začína do seba zapadať.

Farmári zneužití na politické ciele

20.06.2018

Organizátori farmárskych protestov majú prepojenia na opozíciu a to cez jej novinárov! Spolitizované farmárske protesty včera pocítila aj Bratislava, ktorej obyvatelia mali včera možnosť pozerať viac »

Spolitizované farmárske protesty

19.06.2018

Avizované farmárske protesty sú prejavom nespokojnosti menšej a minoritnej časti farmárov s tým, ako sa prerozdeľujú dotácie im určené a to vraj v prvom rade na východe Slovenska. Nemôžeme viac »

Kiskove podvody v Tatrách

06.06.2018

Určite ste počuli o údajných podvodoch prezidenta Andreja Kisku v tatranskej obci Veľký Slavkov – veľké sklamanie, čo? Jeho podvody v Tatrách sa ale nemusia končiť týmto. Tesne po návrate viac »

Michalovce, nemocnica

Vysúťažil Drucker predražené postele?

21.06.2018 17:27

Nemocničné lôžka majú byť predražené. Upozornila na to Slavěna Vorobelová predsedníčka strany Národná koalícia. Podľa nej môže ísť o predraženie až o 7 mil. eur.

Nemocnica, Trenčín

V nemocnici v Trenčíne hospitalizovali takmer 30 ľudí so salmonelózou

21.06.2018 17:06

Nakaziť sa mali v sobotu (16. 6.) na svadbe v ilavskej mestskej časti Klobušice.

diaľnica, D3, Žilina

Úsek D3 Čadca-Svrčinovec má byť hotový načas

21.06.2018 16:34

Postup prác na úseku diaľnice D3 Čadca, Bukov – Svrčinovec komplikujú spory s rodinou odmietajúcou sa vysťahovať z vyvlastnených nehnuteľností.

SR NRSR 28.schôdza zasadnutie BAX

SaS: Ministerka Matečná nesie časť zodpovednosti za zničené životy farmárov

21.06.2018 16:18

Podľa Lucie Ďuriš Nicholsonovej je Matečná zodpovedná za taký chod Ministerstva pôdohospodárstva a rozvoja vidieka, ktorý umožňuje podvody s agrodotáciami.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 118
Celková čítanosť: 471503x
Priemerná čítanosť článkov: 3996x

Autor blogu

Kategórie