Založ si blog

Kiskove prepojenie na Sorosa je reálne, je to nepriestrelný fakt

V prvom dnešnom blogu som písal o tom, že prepojenie prezidenta Kisku na multimiliardára Sorosa musí prezident vysvetliť. Rovnako tak ich stretnutie počas jeho oficiálnej cesty v USA. Samozrejme, mimo program. Dobré vzťahy medzi ľuďmi v tejto skupinke dokazuje aj fakt, že dcéra bývalého prezidenta Open Society Foundation, je dnes ženou Kiskovho syna. Tak poďme do toho kiskovoliči, ak sa chcete hrať na prepojenia, čítajte.

 

Rudolf Chmel, politik, bývalý minister kultúry a podpredseda vlády v pravicových vládach – v Dzurindovej ako minister, v Radičovej ako podpredseda vlády. Pokiaľ niekto hovorí o konšpirácii, ako mi potom vysvetlí, že Rudolf Chmel v rokoch 1993-2000 bol prezidentom Sorosovej nadácie Open Society Foundation? Na nadáciu nezanevrel dodnes, od roku 2000 je totižto členom jej Rady starších. Chmel mal naviac počas privatizácie vysokú pozíciu v strane ANO, ktorej predstavitelia sa vo veľkom spomínajú v kauze Gorila.

Na Kisku je napojený celkom jasne. Chmelova dcéra je totižto manželkou Kiskovho syna – Kiskova nevesta – alebo, Chmel je Kiskov svat. O čom sa tu teda bavíme? Keby existovalo takéto prepojenie na premiéra, Matovič by k tomu už organizoval pochod, prečo sa teraz mlčí, milé médiá? Zámerne?

V tomto kontexte už premiérové slová dokonca dávajú zmysel. Ako pri takýchto jasných faktoch môžeme vylúčiť, že prezident nie je ovplyvnený zo zahraničia? Ako môžeme veriť, že jeho stretnutie s multimiliardárom bolo nevinné? Ako môžeme veriť, že mu prejav písala jeho kancelária? Nikto netvrdí, že ho musel písať priamo Soros, ale existuje predsa veľa „jeho ľudí“, ktorí Kisku mohli aspoň „správne“ nasmerovať.

V neposlednom rade sú zarážajúce Šimečkove tvrdenia, ktoré povedal v momente, kedy ani netušil, že ho niekto točí. Tento človek bol Kiskom 1.1. tohto roku vyznamenaný. Vo svojej odpovedi na otázku týkajúcu sa jeho vzťahu so Sorosom odpovedal, že ho považuje za veľmi dobrého priateľa. Naviac podotkol, že Soros sa prostredníctvom svojich nadácii snaží podporovať liberálnu demokraciu – inak povedané, ovplyvňuje svet. No a čo ma zarazilo úplne najviac? Soros mal vraj výrazne dopomôcť k zosadeniu Mečiara.

Prečo by sa teda nemohol snažiť o zosadenie Fica? Prečo to je podľa liberálov z mesta konšpirácia? Všetko to začína do seba zapadať.

Pravda o pozadí protestov 

16.03.2018

Organizátori pochodov Juraj Šeliga (spolupracovník KDH) a Karolína Farská (spolupracovníčka Martina Poliačika z Progresívneho Slovenska, predtým SaS) sa včera definitívne usvedčili, že protesty viac »

Organizátori pochodov za slušné Slovensko a ich špinavé ciele

15.03.2018

Pochody za slušné Slovensko nie sú ničím viac ako snahou tzv. triumvirátu sorosovskej mocimanipulovať s názormi ľudí na Slovensku, najmä tých mladých. Tento triumvirát tvoria neziskovky, viac »

Ján Kuciak má odrazu veľa falošných priateľov

14.03.2018

Prečo sa teraz všetci hrajú, ako oplakávajú Jána Kuciaka a jeho partnerku, keď po ňom po odchode z redakcie aktuality.sk ani pes neštekol? Odrazu sa viacerí tvária ako by boli jeho najlepší viac »

Robert Mugabe

Prvé voľby po páde Mugabeho prebehnú v Zimbabwe v júli

18.03.2018 21:21

Presný termín volieb zatiaľ nebol stanovený.

putin, vladimir putin,

Kto je Vladimir Putin? Profil znovuzvoleného prezidenta Ruska

18.03.2018 20:52

Úradujúci ruský prezident Vladimir Putin podľa očakávaní jasne zvíťazil v nedeľňajších voľbách hlavy štátu.

Puigdemont

Puigdemont: V prípade Katalánska by sa mohol uplatniť aj švajčiarsky model

18.03.2018 19:33

"Je nezávislosť jedinou možnosťou? V žiadnom prípade, sú samozrejme aj ďalšie, a medzi nimi je švajčiarsky model zrejme najefektívnejší a najatraktívnejší," povedal v nedeľu Puigdemont.

Poľsko, protesty

Ženy v Poľsku protestujú proti plánovanému sprísneniu interrupčných zákonov

18.03.2018 19:30

Reagovali tak na vyhlásenie, v ktorom cirkev vyzvala zákonodarcov na úplný zákaz potratov.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 100
Celková čítanosť: 388065x
Priemerná čítanosť článkov: 3881x

Autor blogu

Kategórie