Založ si blog

Kiskove prepojenie na Sorosa je reálne, je to nepriestrelný fakt

V prvom dnešnom blogu som písal o tom, že prepojenie prezidenta Kisku na multimiliardára Sorosa musí prezident vysvetliť. Rovnako tak ich stretnutie počas jeho oficiálnej cesty v USA. Samozrejme, mimo program. Dobré vzťahy medzi ľuďmi v tejto skupinke dokazuje aj fakt, že dcéra bývalého prezidenta Open Society Foundation, je dnes ženou Kiskovho syna. Tak poďme do toho kiskovoliči, ak sa chcete hrať na prepojenia, čítajte.

 

Rudolf Chmel, politik, bývalý minister kultúry a podpredseda vlády v pravicových vládach – v Dzurindovej ako minister, v Radičovej ako podpredseda vlády. Pokiaľ niekto hovorí o konšpirácii, ako mi potom vysvetlí, že Rudolf Chmel v rokoch 1993-2000 bol prezidentom Sorosovej nadácie Open Society Foundation? Na nadáciu nezanevrel dodnes, od roku 2000 je totižto členom jej Rady starších. Chmel mal naviac počas privatizácie vysokú pozíciu v strane ANO, ktorej predstavitelia sa vo veľkom spomínajú v kauze Gorila.

Na Kisku je napojený celkom jasne. Chmelova dcéra je totižto manželkou Kiskovho syna – Kiskova nevesta – alebo, Chmel je Kiskov svat. O čom sa tu teda bavíme? Keby existovalo takéto prepojenie na premiéra, Matovič by k tomu už organizoval pochod, prečo sa teraz mlčí, milé médiá? Zámerne?

V tomto kontexte už premiérové slová dokonca dávajú zmysel. Ako pri takýchto jasných faktoch môžeme vylúčiť, že prezident nie je ovplyvnený zo zahraničia? Ako môžeme veriť, že jeho stretnutie s multimiliardárom bolo nevinné? Ako môžeme veriť, že mu prejav písala jeho kancelária? Nikto netvrdí, že ho musel písať priamo Soros, ale existuje predsa veľa „jeho ľudí“, ktorí Kisku mohli aspoň „správne“ nasmerovať.

V neposlednom rade sú zarážajúce Šimečkove tvrdenia, ktoré povedal v momente, kedy ani netušil, že ho niekto točí. Tento človek bol Kiskom 1.1. tohto roku vyznamenaný. Vo svojej odpovedi na otázku týkajúcu sa jeho vzťahu so Sorosom odpovedal, že ho považuje za veľmi dobrého priateľa. Naviac podotkol, že Soros sa prostredníctvom svojich nadácii snaží podporovať liberálnu demokraciu – inak povedané, ovplyvňuje svet. No a čo ma zarazilo úplne najviac? Soros mal vraj výrazne dopomôcť k zosadeniu Mečiara.

Prečo by sa teda nemohol snažiť o zosadenie Fica? Prečo to je podľa liberálov z mesta konšpirácia? Všetko to začína do seba zapadať.

Tak bude Hoľko odvolaný, alebo nie? Kauza systému na záznam činnosti operátorov smeruje k nemu.

11.09.2018

Opozícia prednedávnom na tlačovke Ľubomíra Galka požadovala vyvodenie zodpovednosti voči Jánovi Hoľkovi, generálnemu tajomníkovi ministerstva obrany (nominant SNS), ktorý mal mať blízko k viac »

Politický festival Pohoda je podporovaný Európskou komisiou

17.07.2018

Čo týmto Komisia sleduje? Na jednej strane Komisia od svojich komisárov vyžaduje, aby mali v sebe čo najviac nestrannosti a to najmä v zmysle nechávania svojej štátnej a politickej príslušnosti viac »

Hlavný organizátor Pohody Michal Kaščák má dve xenofóbne piesne

12.07.2018

Organizátor „slniečkárskeho“ festivalu Pohoda, Michal Kaščák, nie je až tak multi-kulti založený typ osobnosti. V minulosti totižto nahral dve skladby, ktoré majú jasný xenofóbny a nebojíme viac »

sója - strukoviny

USA počas leta ovládli dovoz sóje do Európy

20.09.2018 22:00

Spojené štáty sa stali hlavným dodávateľom sóje do Európy, pričom dosiahli 52-percentný podiel v porovnaní s vlaňajšími 25 percentami.

Gibraltár

Španielsko chce do októbra dosiahnuť dohodu s Britániou ohľadom Gibraltáru

20.09.2018 21:58

Gibraltár, zámorské teritórium Británie na južnom cípe Pyrenejského polostrova, opustí EÚ spoločne s Britániou budúci rok 29. marca.

Ukrajina, Doneck

Pušilin ohlásil kandidatúru na post lídra Doneckej ľudovej republiky

20.09.2018 21:22

Od novembra 2014 slúži ako vyslanec DĽR na rokovaniach Trilaterálnej kontaktnej skupiny o Ukrajine v bieloruskej metropole Minsk.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 540887x
Priemerná čítanosť článkov: 4293x

Autor blogu

Kategórie