Založ si blog

Kiskove prepojenie na Sorosa je reálne, je to nepriestrelný fakt

V prvom dnešnom blogu som písal o tom, že prepojenie prezidenta Kisku na multimiliardára Sorosa musí prezident vysvetliť. Rovnako tak ich stretnutie počas jeho oficiálnej cesty v USA. Samozrejme, mimo program. Dobré vzťahy medzi ľuďmi v tejto skupinke dokazuje aj fakt, že dcéra bývalého prezidenta Open Society Foundation, je dnes ženou Kiskovho syna. Tak poďme do toho kiskovoliči, ak sa chcete hrať na prepojenia, čítajte.

 

Rudolf Chmel, politik, bývalý minister kultúry a podpredseda vlády v pravicových vládach – v Dzurindovej ako minister, v Radičovej ako podpredseda vlády. Pokiaľ niekto hovorí o konšpirácii, ako mi potom vysvetlí, že Rudolf Chmel v rokoch 1993-2000 bol prezidentom Sorosovej nadácie Open Society Foundation? Na nadáciu nezanevrel dodnes, od roku 2000 je totižto členom jej Rady starších. Chmel mal naviac počas privatizácie vysokú pozíciu v strane ANO, ktorej predstavitelia sa vo veľkom spomínajú v kauze Gorila.

Na Kisku je napojený celkom jasne. Chmelova dcéra je totižto manželkou Kiskovho syna – Kiskova nevesta – alebo, Chmel je Kiskov svat. O čom sa tu teda bavíme? Keby existovalo takéto prepojenie na premiéra, Matovič by k tomu už organizoval pochod, prečo sa teraz mlčí, milé médiá? Zámerne?

V tomto kontexte už premiérové slová dokonca dávajú zmysel. Ako pri takýchto jasných faktoch môžeme vylúčiť, že prezident nie je ovplyvnený zo zahraničia? Ako môžeme veriť, že jeho stretnutie s multimiliardárom bolo nevinné? Ako môžeme veriť, že mu prejav písala jeho kancelária? Nikto netvrdí, že ho musel písať priamo Soros, ale existuje predsa veľa „jeho ľudí“, ktorí Kisku mohli aspoň „správne“ nasmerovať.

V neposlednom rade sú zarážajúce Šimečkove tvrdenia, ktoré povedal v momente, kedy ani netušil, že ho niekto točí. Tento človek bol Kiskom 1.1. tohto roku vyznamenaný. Vo svojej odpovedi na otázku týkajúcu sa jeho vzťahu so Sorosom odpovedal, že ho považuje za veľmi dobrého priateľa. Naviac podotkol, že Soros sa prostredníctvom svojich nadácii snaží podporovať liberálnu demokraciu – inak povedané, ovplyvňuje svet. No a čo ma zarazilo úplne najviac? Soros mal vraj výrazne dopomôcť k zosadeniu Mečiara.

Prečo by sa teda nemohol snažiť o zosadenie Fica? Prečo to je podľa liberálov z mesta konšpirácia? Všetko to začína do seba zapadať.

Vadia vám ceny energií? Pýtajte sa Dzurindu, nie Fica

13.12.2018

Je veľmi dojemné, ako sa posledné dni médiá úporne snažili presvedčiť občana o tom, že akým veľkým škandálom je zvyšovanie cien energií. Áno, nie je to vôbec dobré a ani nám sa to viac »

Dobré hospodárenie a silný sociálny štát – aj taká je vláda Smeru

06.12.2018

Je to už taká všeobecná mantra, že politika funguje na základe schémy, v ktorej pravica šetrí a uťahuje opasky, zatiaľ čo ľavica rozdáva a míňa peniaze našetrené pravicou. Opak ukázala viac »

Marakéš – ísť, či nie?

26.11.2018

Konferencia OSN v Marakéši bude venovaná otázke migrácie, ktorá je v týchto dňoch opäť jednou z hlavných tém na Slovensku. K dnešnému typu migrácie sme sa nikdy ako krajina nestavali príliš viac »

Mostná skruža na diaľnici D4

VIDEO: Rodí sa šiesty most cez Dunaj. Pozrite si akú má masívnu kostru

16.12.2018 06:00

Pri Bratislave sa pri výstavbe šiesteho mostu cez Dunaj dali do pohybu 2 400 kíl vážiace oceľové konštrukcie. Tie sú svetovým unikátom.

Taliansko Janov most zrútenie

Nový most v Janove by mal byť postavený do roka

15.12.2018 21:58

Náklady na demoláciu zrúteného Morandiho mosta a očistenie miesta sa odhadujú na 19 miliónov eur.

pieštany, pochod čertov, maska, krampus

V Piešťanoch sa uskutočnil druhý ročník pochodu čertov

15.12.2018 21:10

Ide o jediný pochod čertov na slovenskom území.

Žilina, diaľnica

Štát bude mať za čo stavať, na dopravu získal z eurofondov takmer miliardu

15.12.2018 21:00

NDS zazmluvnila v roku 2018 z eurofondov z Operačného programu Integrovaná infraštruktúra projekty v sume 936,9 milióna eur.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 132
Celková čítanosť: 573125x
Priemerná čítanosť článkov: 4342x

Autor blogu

Kategórie