Založ si blog

Matovič a jeho „slušnosť“

Igor Matovič by pre svoju politickú kariéru urobil snáď čokoľvek. K tomuto záveru som prišiel po tom, čo to už niekoľkokrát svojim správaním úspešne dokázal. Je jedinečný, pretože takého bezchrbťáka sme ešte v politike nemali. Človek, ktorý nemá rešpekt absolútne k ničomu. Pravdepodobne psychicky narušený človek, to je Igor Matovič.

Keď prichádzal do politiky, naozaj na mňa pôsobil ako mladá krv. On sa naviac schovával za náboženské cítenie, za kresťanstvo – veď o tom to bolo ešte v časoch, keď boli len štyrmi kandidátmi na konci kandidátky SaS. Mimochodom, už len spojenie náboženstva a SaS je šialené.

Pre Igora Matoviča je normálne vypustiť do „éteru“ nejakú informáciu bez ohľadu na jej pravdivosť. Je pre neho normálne obviňovať ľudí bez dôkazov, ničiť im životy a to všetko len s jediným cieľom – uchopiť už konečne koryto a nalievať si z neho toľko, koľko sa len dá.

A áno, je to protislovensky naladený človek. Aj jeho reči majú za následok to, že mladí ľudia opovrhujú krajinou a odchádzajú inam. Jeho strana je pri tom jeden veľký omyl. Nemá žiadne ideologické ukotvenie a jej jediným poslaním je osočovať a deštrouvať.

Igor Matovič si zjavne uvedomil, že médiá dnes majú moc a to hlavne prvotná informácia, ktorá z nich vychádza. Pokiaľ teda Matovič niečo na svojej tlačovke povie, liberálne zvratky na štýl odznačikov allforjan sa toho hneď chytia a uverejnia to. To, že to nevie dokázať, sa už nikto nedozvie.

Ak však dáme šancu takýmto politikom manipulovať s nami, môže to skončiť veľmi zle.

2723
307
Posledný 11. 04. 2018, 15:37:58

Vadia vám ceny energií? Pýtajte sa Dzurindu, nie Fica

13.12.2018

Je veľmi dojemné, ako sa posledné dni médiá úporne snažili presvedčiť občana o tom, že akým veľkým škandálom je zvyšovanie cien energií. Áno, nie je to vôbec dobré a ani nám sa to viac »

Dobré hospodárenie a silný sociálny štát – aj taká je vláda Smeru

06.12.2018

Je to už taká všeobecná mantra, že politika funguje na základe schémy, v ktorej pravica šetrí a uťahuje opasky, zatiaľ čo ľavica rozdáva a míňa peniaze našetrené pravicou. Opak ukázala viac »

Marakéš – ísť, či nie?

26.11.2018

Konferencia OSN v Marakéši bude venovaná otázke migrácie, ktorá je v týchto dňoch opäť jednou z hlavných tém na Slovensku. K dnešnému typu migrácie sme sa nikdy ako krajina nestavali príliš viac »

Mostná skruža na diaľnici D4

VIDEO: Rodí sa šiesty most cez Dunaj. Pozrite si akú má masívnu kostru

16.12.2018 06:00

Pri Bratislave sa pri výstavbe šiesteho mostu cez Dunaj dali do pohybu 2 400 kíl vážiace oceľové konštrukcie. Tie sú svetovým unikátom.

Taliansko Janov most zrútenie

Nový most v Janove by mal byť postavený do roka

15.12.2018 21:58

Náklady na demoláciu zrúteného Morandiho mosta a očistenie miesta sa odhadujú na 19 miliónov eur.

pieštany, pochod čertov, maska, krampus

V Piešťanoch sa uskutočnil druhý ročník pochodu čertov

15.12.2018 21:10

Ide o jediný pochod čertov na slovenskom území.

Žilina, diaľnica

Štát bude mať za čo stavať, na dopravu získal z eurofondov takmer miliardu

15.12.2018 21:00

NDS zazmluvnila v roku 2018 z eurofondov z Operačného programu Integrovaná infraštruktúra projekty v sume 936,9 milióna eur.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 132
Celková čítanosť: 573167x
Priemerná čítanosť článkov: 4342x

Autor blogu

Kategórie