Založ si blog

Matovič a jeho „slušnosť“

Igor Matovič by pre svoju politickú kariéru urobil snáď čokoľvek. K tomuto záveru som prišiel po tom, čo to už niekoľkokrát svojim správaním úspešne dokázal. Je jedinečný, pretože takého bezchrbťáka sme ešte v politike nemali. Človek, ktorý nemá rešpekt absolútne k ničomu. Pravdepodobne psychicky narušený človek, to je Igor Matovič.

Keď prichádzal do politiky, naozaj na mňa pôsobil ako mladá krv. On sa naviac schovával za náboženské cítenie, za kresťanstvo – veď o tom to bolo ešte v časoch, keď boli len štyrmi kandidátmi na konci kandidátky SaS. Mimochodom, už len spojenie náboženstva a SaS je šialené.

Pre Igora Matoviča je normálne vypustiť do „éteru“ nejakú informáciu bez ohľadu na jej pravdivosť. Je pre neho normálne obviňovať ľudí bez dôkazov, ničiť im životy a to všetko len s jediným cieľom – uchopiť už konečne koryto a nalievať si z neho toľko, koľko sa len dá.

A áno, je to protislovensky naladený človek. Aj jeho reči majú za následok to, že mladí ľudia opovrhujú krajinou a odchádzajú inam. Jeho strana je pri tom jeden veľký omyl. Nemá žiadne ideologické ukotvenie a jej jediným poslaním je osočovať a deštrouvať.

Igor Matovič si zjavne uvedomil, že médiá dnes majú moc a to hlavne prvotná informácia, ktorá z nich vychádza. Pokiaľ teda Matovič niečo na svojej tlačovke povie, liberálne zvratky na štýl odznačikov allforjan sa toho hneď chytia a uverejnia to. To, že to nevie dokázať, sa už nikto nedozvie.

Ak však dáme šancu takýmto politikom manipulovať s nami, môže to skončiť veľmi zle.

2723
307
Posledný 11. 04. 2018, 15:37:58

Tak bude Hoľko odvolaný, alebo nie? Kauza systému na záznam činnosti operátorov smeruje k nemu.

11.09.2018

Opozícia prednedávnom na tlačovke Ľubomíra Galka požadovala vyvodenie zodpovednosti voči Jánovi Hoľkovi, generálnemu tajomníkovi ministerstva obrany (nominant SNS), ktorý mal mať blízko k viac »

Politický festival Pohoda je podporovaný Európskou komisiou

17.07.2018

Čo týmto Komisia sleduje? Na jednej strane Komisia od svojich komisárov vyžaduje, aby mali v sebe čo najviac nestrannosti a to najmä v zmysle nechávania svojej štátnej a politickej príslušnosti viac »

Hlavný organizátor Pohody Michal Kaščák má dve xenofóbne piesne

12.07.2018

Organizátor „slniečkárskeho“ festivalu Pohoda, Michal Kaščák, nie je až tak multi-kulti založený typ osobnosti. V minulosti totižto nahral dve skladby, ktoré majú jasný xenofóbny a nebojíme viac »

sója - strukoviny

USA počas leta ovládli dovoz sóje do Európy

20.09.2018 22:00

Spojené štáty sa stali hlavným dodávateľom sóje do Európy, pričom dosiahli 52-percentný podiel v porovnaní s vlaňajšími 25 percentami.

Gibraltár

Španielsko chce do októbra dosiahnuť dohodu s Britániou ohľadom Gibraltáru

20.09.2018 21:58

Gibraltár, zámorské teritórium Británie na južnom cípe Pyrenejského polostrova, opustí EÚ spoločne s Britániou budúci rok 29. marca.

Ukrajina, Doneck

Pušilin ohlásil kandidatúru na post lídra Doneckej ľudovej republiky

20.09.2018 21:22

Od novembra 2014 slúži ako vyslanec DĽR na rokovaniach Trilaterálnej kontaktnej skupiny o Ukrajine v bieloruskej metropole Minsk.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 126
Celková čítanosť: 540917x
Priemerná čítanosť článkov: 4293x

Autor blogu

Kategórie