Založ si blog

Matovič a jeho „slušnosť“

Igor Matovič by pre svoju politickú kariéru urobil snáď čokoľvek. K tomuto záveru som prišiel po tom, čo to už niekoľkokrát svojim správaním úspešne dokázal. Je jedinečný, pretože takého bezchrbťáka sme ešte v politike nemali. Človek, ktorý nemá rešpekt absolútne k ničomu. Pravdepodobne psychicky narušený človek, to je Igor Matovič.

Keď prichádzal do politiky, naozaj na mňa pôsobil ako mladá krv. On sa naviac schovával za náboženské cítenie, za kresťanstvo – veď o tom to bolo ešte v časoch, keď boli len štyrmi kandidátmi na konci kandidátky SaS. Mimochodom, už len spojenie náboženstva a SaS je šialené.

Pre Igora Matoviča je normálne vypustiť do „éteru“ nejakú informáciu bez ohľadu na jej pravdivosť. Je pre neho normálne obviňovať ľudí bez dôkazov, ničiť im životy a to všetko len s jediným cieľom – uchopiť už konečne koryto a nalievať si z neho toľko, koľko sa len dá.

A áno, je to protislovensky naladený človek. Aj jeho reči majú za následok to, že mladí ľudia opovrhujú krajinou a odchádzajú inam. Jeho strana je pri tom jeden veľký omyl. Nemá žiadne ideologické ukotvenie a jej jediným poslaním je osočovať a deštrouvať.

Igor Matovič si zjavne uvedomil, že médiá dnes majú moc a to hlavne prvotná informácia, ktorá z nich vychádza. Pokiaľ teda Matovič niečo na svojej tlačovke povie, liberálne zvratky na štýl odznačikov allforjan sa toho hneď chytia a uverejnia to. To, že to nevie dokázať, sa už nikto nedozvie.

Ak však dáme šancu takýmto politikom manipulovať s nami, môže to skončiť veľmi zle.

2723
307
Posledný 11. 04. 2018, 15:37:58

Saková by mala od ľudí dostať šancu

24.04.2018

Nikto nie je naplno bezúhonný a nikto nemá právo súdiť ľudí bez toho, aby poznal ich pozadie. Denisa Saková má byť novou ministerkou vnútra, nominovala ju strana, ktorá v demokratických voľbách viac »

Drucker odstúpil, prečo? Deti na námestiach sú mimo realitu.

17.04.2018

Včera minister vnútra Tomáš Drucker oznámil, že odstúpi zo svoje funkcie ministra vnútra. Hneď deň na to už prezident avizoval dočasné poverenie riadenia rezortu, ktorého sa zhostí premiér viac »

„Slušné“ Slovensko a Open Society Foundation

27.03.2018

Financovanie protestov za slušné Slovensko bolo a je aj napriek existencii transparentného účtu značne podozrivé a netransparentné. K takémuto záveru nám stačilo pár údajov, vyjadrení a viac »

Španielsko, protest, súd, znásilnenie

Verdikt v prípade údajného znásilnenia mladej ženy vyvolal v Španielsku protesty

26.04.2018 23:22

"Nejde o zneužitie, ale o znásilnenie!," skandovali účastníčky demonštrácie pred bránami súdu v španielskej provincii Navarra.

HUSKY ENERGY-REFINERY, výbuch, USA, rafinéria, Wisconsin

Výbuch rafinérie vo Wisconsine si vyžiadal jedenásť zranených

26.04.2018 22:13

Obete na životoch nehlásili.

IS, islamsky stat, mosul, irak

V Rusku za štyri dni zadržali v piatich lokalitách viac ako dva tucty teroristov

26.04.2018 21:59

Stúpenca IS, ktorý chcel spáchať teroristický útok strelnou zbraňou a po domácky vyrobenou náložou, zadržali v okolí Stavropoľu.

Holandsko, OPCW, Sýria, útok, Dúma, svedkovia, Rusko

Rusko prezentovalo svedkov údajne zinscenovaného útoku v sýrskom meste Dúma

26.04.2018 21:38

Fakt, že sú títo ľudia zdravotne v poriadku, je podľa delegácie dôkazom nepoužitia chemických zbraní v tejto lokalite.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 107
Celková čítanosť: 417070x
Priemerná čítanosť článkov: 3898x

Autor blogu

Kategórie