Založ si blog

Matovič a jeho „slušnosť“

Igor Matovič by pre svoju politickú kariéru urobil snáď čokoľvek. K tomuto záveru som prišiel po tom, čo to už niekoľkokrát svojim správaním úspešne dokázal. Je jedinečný, pretože takého bezchrbťáka sme ešte v politike nemali. Človek, ktorý nemá rešpekt absolútne k ničomu. Pravdepodobne psychicky narušený človek, to je Igor Matovič.

Keď prichádzal do politiky, naozaj na mňa pôsobil ako mladá krv. On sa naviac schovával za náboženské cítenie, za kresťanstvo – veď o tom to bolo ešte v časoch, keď boli len štyrmi kandidátmi na konci kandidátky SaS. Mimochodom, už len spojenie náboženstva a SaS je šialené.

Pre Igora Matoviča je normálne vypustiť do „éteru“ nejakú informáciu bez ohľadu na jej pravdivosť. Je pre neho normálne obviňovať ľudí bez dôkazov, ničiť im životy a to všetko len s jediným cieľom – uchopiť už konečne koryto a nalievať si z neho toľko, koľko sa len dá.

A áno, je to protislovensky naladený človek. Aj jeho reči majú za následok to, že mladí ľudia opovrhujú krajinou a odchádzajú inam. Jeho strana je pri tom jeden veľký omyl. Nemá žiadne ideologické ukotvenie a jej jediným poslaním je osočovať a deštrouvať.

Igor Matovič si zjavne uvedomil, že médiá dnes majú moc a to hlavne prvotná informácia, ktorá z nich vychádza. Pokiaľ teda Matovič niečo na svojej tlačovke povie, liberálne zvratky na štýl odznačikov allforjan sa toho hneď chytia a uverejnia to. To, že to nevie dokázať, sa už nikto nedozvie.

Ak však dáme šancu takýmto politikom manipulovať s nami, môže to skončiť veľmi zle.

2723
307
Posledný 11. 04. 2018, 15:37:58

Hlavný organizátor Pohody Michal Kaščák má dve xenofóbne piesne

12.07.2018

Organizátor „slniečkárskeho“ festivalu Pohoda, Michal Kaščák, nie je až tak multi-kulti založený typ osobnosti. V minulosti totižto nahral dve skladby, ktoré majú jasný xenofóbny a nebojíme viac »

Pohoda vs. Levočská púť. Liberálna mediálna propaganda.

09.07.2018

Médiá dávajú väčší priestor festivalu Pohoda, ktorý má len zlomok účastníkov oproti Levočskej púti. Už len na tomto príklade je možné jednoznačne ukázať, že násilné šírenie liberálnych viac »

Baránik je úchylák! Sme o tom presvedčení. ..

04.07.2018

SaS má vo svojich radoch zrúdu, ktorá patrí do kazajky a pod niekoľko zámkov na psychiatrii. "Poslanec Alojz Baránik tajne kradne zvršky maloletých v materských školách, naťahuje si ich na viac »

Diciotti, migranti, Taliansko

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 migrantov z rybárskej lode

15.07.2018 21:51

Španielsko a Portugalsko prijmú 100 zo 450 migrantov, ktorých minulý týždeň zachránila loď a ktorí čakajú pri Sicílii na povolenie vstúpiť do Európy.

Trump, Putin

Čo povie Trump Putinovi o Kryme?

15.07.2018 20:00

Možno sa skamarátia, možno sa pohádajú a možno sa budú na seba raz usmievať a chvíľami zazerať. Obaja však ubezpečujú, že im ide o zlepšenie vzťahov.

Vladimir Putin, Viktor Orbán

Putin a Orbán hovorili v Moskve o futbale, energetike a hospodárskych vzťahoch

15.07.2018 19:27

Majstrovstvá sveta vo futbale, investície do energetiky a hospodárske vzťahy boli témami stretnutia ruského prezidenta Putina a maďarského premiéra Orbána.

Mária Patakyová, Pride

Ombudsmanka Patakyová: Práva LGBTI neohrozujú manželstvo

15.07.2018 19:00

Verejná ochrankyňa práv Mária Patakyová tvrdí, že od minulého roka sa nič nezmenilo a štát stále nerešpektuje právo na uznanie a ochranu práv párov rovnakého pohlavia.

tribunaludu

Pravda oslobodzuje

Štatistiky blogu

Počet článkov: 124
Celková čítanosť: 513314x
Priemerná čítanosť článkov: 4140x

Autor blogu

Kategórie